Klaipėdos šachmatai

Glebas ir Matvėj Pidlužnij atstovavo Lietuvos rinktinę Europos jaunių greitųjų ir žaibo šachmatų čempionatuose

U16 amžiaus grupėje dalyvavusiam Glebui Pidlužnij geriausiai iš visų rungčių sekėsi “Rapid” greitųjų šachmatų turnyre surinko 6,5 taško iš 9 galimų ir užėmė 3 vietą iš 55 dalyvių.

Rezultatus rasite ČIA.

“Blitz” turnyre U16 amžiaus grupėje Gleb Pidlužnij liko 9 vietoje iš 55 dalyvių surinkęs 12 taškų iš 18 galimų.

Matvėj Pidlužnij U12 amžiaus grupėje “Rapid” greitųjų šachmatų turnyre surinko 4,5  taško iš 9 galimų ir užėmė 42 vietą iš 93 dalyvių.

“Blitz” turnyre U12 amžiaus grupėje Matvėj Pidlužnij surinko 9 taškus iš 18 galimų ir užėmė 60 vietą iš 78 dalyvių.

Komandinėse greitųjų šachmatų varžybose U18 amžiaus grupėje Lietuvos rinktinė užėmė 8 vietą iš 16 dalyvavusių šalių o Gleb Pidlužnij surinko 5,5 taško iš 7 galimų.

Komandinėse greitųjų šachmatų varžybose U14 amžiaus grupėje Lietuvos rinktinė užėmė 18 vietą iš 18 dalyvavusių šalių o Matvėj Pidlužnij surinko 1,5 taško iš 7 galimų.

Ačiū mūsų sportininkams garsinantiems Klaipėdos ir Lietuvos vardą Europoje.